Ã–VRIGT / Speglar / Spegel 13475376

nr 1347 5376

Tidigt 1900-tal, ådringsmålad, slipat glas, 72x61 cm

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 14 september 2020
kl 20:34:34